راه صحیح این است که میوه ها باید زمانی خورده شوند که معده خالی است

صفحه نخست  »  گوناگون :
 »   زمـان های صحیـح برای مصـرف میـوه

مختـصری از مقـالات دکتـر استـفان مـارک

the right time to eat fruit,زمان های صحیح مصرف میوه

آنچه مسلم است، عادت های غذایی در سلامتی ما و تداوم این سلامتی بسیار موثر هستند و این خود ما هستیم كه تا حد زیادی با لحاظ كردن عادت های غذایی مناسب و صحیح، می توانیم از ابتلا به بسیاری از بیماری ها در بدن خود پیشگیری كنیم. دکتر استفان مارک، شخصی است که بیمارهای سرطانی را در مرحله آخر و با استفاده از روش های "نامتعارف" درمان کرده است و بسیاری از بیماران بهبود یافته اند. او به درمان طبیعی در مقابله با بیماریها معتقد است...
مطلب تا حدودی طولانی است اما بسیار مفید است
همه ما فکر میکنیم که خوردن میوه یعنی خرید میوه، پوست کندنش و فقط گذاشتنش توی دهان اما به این سادگی که فکر می کنید نیست بسیار مهم است که بدانیم چگونه و چه وقت باید میوه بخوریم.


the right time to eat fruit,راه صحیح خوردن میوه ها چیست؟

راه صحیح خوردن میوه ها چیست؟
این است که میوه ها را بعد از مصرف غذا نخورید میوه ها باید زمانی خورده شوند که معده خالی است اگر میوه ها را به آن صورت بخورید، نقش مهمی در مسموم کردن سیستم بدنتان خواهند داشت بدنتان را با مقدار زیادی انرژی تامین میکنند که این انرژی به جای مفید بودن باعث از دست دادن وزن و کاهش قدرت برای انجام دیگر فعالیتهای زندگی میشود.

the right time to eat fruit,میوه مهم ترین خوراکیهاست

میوه مهم ترین خوراکیهاست
برای مثال در نظر بگیرید که دو تکه نان و یک تکه میوه خورده اید، تکه میوه آماده است که مستقیما وارد معده و روده تان شود اما به دلیل آن دو تکه نان، از ورود سریع آن به معده جلوگیری می شود در این بین همه غذا فاسد شده، تخمیر میشود و به اسید تبدیل میشودبه محض اینکه درون معده، میوه با غذا و آنزیمهای گوارشی تماس پیدا میکند، همه حجم غذا شروع به از بین رفتن و فاسد شدن میکند

the right time to eat fruit,میوه های خود را زمانی مصرف کنید که معده تان خالی است
پس لطفا میوه های خود را زمانی مصرف کنید که معده تان خالی است و یا قبل از خوردن وعده های غذاییتان میل کنید
شما بارها شنیده اید که بسیاری شکایت میکنند که هر زمان که هندوانه میخورم، غذا بالا می آید و یا هر زمان که میوه درخت قهوه سودانی را می خورم معده ام نفخ میکند
زمانی که موز میخورم همه اش حس اینکه باید فورا به دستشویی بروم را دارم و غیره ...
در حقیقیت همه اینها اتفاق نخواهند افتاد اگر میوه را زمانی بخورید که معده تان خالی است.
میوه ها با غذای فاسد شده ترکیب میشوند و گاز تولید میکنند و در نتیجه شما بالا می آورید.
جالب است بدانید كه سفیدی مو، تاس شدن، گودی های سیاه زیر چشم و بسیاری مشكلات دیگر اتفاق نخواهد افتاد اگر با معده خالی میوه میل كنید.


the right time to eat fruit,تصویری از میوه های مختلف،زمان صحیح خوردن میوه

با توجه به تحقیقات دکتر هربرت شلتون، بایستی بدانیم که چنین موضوعی صحیح نیست که بعضی از میوه ها مانند پرتقال، نارنج و لیمو خودشان اسیدی هستند، چرا که همه میوه ها در بدن قلیایی میشوند.
اگر روش صحیح میوه خوردن را کاملا بیاموزید به راز زیبایی، عمر طولانی، سلامت، انرژی، شادابی و وزن طبیعی دست پیدا خواهیم کرد.


the right time to eat fruit,مزایایی خوردن میوه به طور صحیح،تصویری از پرتقال و سیب و آب میوه

زمانی كه احتیاج به نوشیدن آب میوه دارید فقط آبمیوه تازه بنوشید، كنسروها و آبمیوه ها حتی آب میوه هایی که بسیار سفت هستند را ننوشید میوه های پخته شده را نخورید چراكه هرگز ماده مغذی میوه ها را دریافت نخواهید كرد و فقط مزه شان را دریافت می كنید. پختن تمامی ویتامین میوه ها را از بین می برد.


sthe right time to eat fruit,به هر صورت خوردن میوه كامل بهتر از نوشیدن آب آن است

به هر صورت خوردن میوه كامل بهتر از نوشیدن آب آن است اگر باید آب میوه بنوشید طوری بنوشید که دهانتان پر شود و آن را آرام آرام ببلعید.چرا که باید اجازه دهید که آب میوه با بزاق دهانتان قبل از قورت دادن آن کاملا ترکیب شود. میتوانید برای پاکسازی بدنتان 3 روز روزه ی میوه بگیرید.به مدت 3 روز فقط میوه بخورید و در آخر متعجب میشوید از اینکه دوستانتان به شما میگویند که چقدر پوستتان درخشان و صاف شده است.
کیوی: میوه کوچک اما بسیار مقوی
the right time to eat fruit,کیوی: میوه کوچک اما بسیار مقوی


این میوه منبع خوبی از پتاسیم، منیزیم، ویتامین E و فیبر است. حجم ویتامین C این میوه دوبرابر حجم ویتامین C پرتقال است.
سیب:
روزانه خوردن یک سیب، شما را از مراجعه به دکتر بی نیاز میکند.

the right time to eat fruit,روزانه خوردن یک سیب، شما را از مراجعه به دکتر بی نیاز میکند

سیب مقدار کمی ویتامین C دارد، اما دارای آنتی اکسیدانها و فلاونهاست (ماده شیمیایی بیرنگ و متبلور) که هر دوی اینها فعالیت ویتامین C در بدن را زیاد کرده و تسهیل می بخشند و در نتیجه ریسک مبتلا شدن به سرطان روده، حملات قلبی و سکته کاهش پیدا میکند.
توت فرنگی:
میوه محافظ

the right time to eat fruit,توت فرنگی بالاترین قدرت اکسیدانها را در میان اکثر میوه ها دارد


توت فرنگی بالاترین قدرت اکسیدانها را در میان اکثر میوه ها دارد و از بدن در برابر ابتلا به سرطان، گرفتگی رگها و رادیکالهای آزاد محافظت میکند.
پرتقال:
دارویی شیرین

the right time to eat fruit,مصرف روزانه 2 تا 4 عدد پرتقال جلوی سرماخوردگی را میگیرد


مصرف روزانه 2 تا 4 عدد پرتقال جلوی سرماخوردگی را میگیرد، کلسترول را کم میکند، از ایجاد سنگ در بدن جلوگیری کرده و یا سنگهای موجود در بدن را از بین میبرد و همچنین ریسک ابتلا به سرطان روده را کاهش میدهد.
هندوانه:
بهترین تسکین دهنده تشنگی که از 92% آب تشکیل شده است ، C

the right time to eat fruit,هندوانه بهترین تسکین دهنده تشنگی که از 92% آب تشکیل شده است ، C

همچنین حاوی بالاترین دوز گلاتاتیون است که به بالارفتن سیستم دفاعی بدن کمک میکند، همچنین آنها اصلی ترین منبع لیکوپین هستند که اکسیدانی برای مبارزه با سرطان است ، دیگر مواد مغذی موجود در هندوانه ویتامین C و پتاسیم هستند.
انبه:
نشان بالاترین برای ویتامین C

the right time to eat fruit,انبه نشان بالاترین برای ویتامین C

آنها بهترین برندگان برای داشتن بالاترین میزان ویتامین C هستند. این میوه سرشار از کاروتین است که حاوی ویتامین A بوده و برای چشم ها هم مفید میباشند.


نوشیدن آب سرد بعد از غذا مساوی است با سرطان
میتوانید باور کنید؟
شاید نوشیدن یک لیوان آب سرد بعد از غذا، بسیار لذت بخش است اما آب سرد مواد روغنی که در آن لحظه مصرف کرده اید را سفت میکند و بلافاصله روند هضم غذا را کند میکند ، زمانی که این رسوبها با اسید واکنش نشان میدهند و شکسته میشوند و سریعتر از غذاهای جامد، توسط روده جذب میشوند بسیار سریع این امر موجب چاقی و سپس سرطان میشود.بهتر این است که بعد از غذا، سوپ گرم و یا آب ولرم مصرف کنید.

the right time to eat fruit,نوشیدن آب سرد بعد از غذا مساوی است با سرطان، بعداز غذا یا بعداز خوردن میوه نوشیدن آب سرد ممنوع


متنی مهم در مورد حملات قلبی

the right time to eat fruit,مراقبت هایی برای قلب، زمان های صحیح خوردن و آشامیدن

(مراحل حملات قلبی)
این یک شوخی نیست، خانمها باید بدانند که تنها نشانه حمله قلبی، احساس درد در بازوی چپ نمی باشد، به درد شدید در ناحیه فک و آرواره بسیار توجه کنید. هرگز اولین درد در ناحیه قفسه سینه را در هنگام حمله قلبی نخواهید داشت، حالت تهوع و عرق کردن شدید از نشانه های معمول است، حالت تهوع و عرق کردن شدید از نشانه های معمول است، درد آرواره ممکن است شما را از خوابی آرام بیدار کند.
بهتر است مراقب باشید و آگاه هرچقدر بیشتر بدانیم، شانس بیشتری برای نجات یافتن داریم.


Resources:
persian-star
Recived: From :
A3-mmmpa(@s.f.h.1991), 
by email,7 March 2013
Edit:smmi  2013-2021
الکترونیک صفحه نخست
ارسال نظر
electronicscontrol الکترونیک-کنترل